PočetnaIndustrijaPneumatikaPneumatski cilindriOkrugli cilindriFESTO DSNU-12-80-P-A
Industrija, Okrugli cilindri, Pneumatika, Pneumatski cilindri
FESTO DSNU-12-80-P-A
Dostupnost:
1 na zalihi
Šifra Proizvoda: 7982
Lista želja
Usporedba
Tehnički podaci:
FESTO DSNU-12-80-P-A
Navoj klipnjače: muški
Dimenzije:
Promjer klipa: 12 mm
Hod klipnjače: 80 mm
Pmax: 10 bara
  • Upit o proizvodu
Upit o proizvodu
Povezani proizvodi
  • Industrija, Pumpe i mjerači protika tekućine, Pumpe za naftu
    Pumpa za naftu, 24 VDC
    Pumpa za naftu, 24 VDC
  • Alat, Industrija, Kliješta
    Kliješta za BNC konektore
    Alat, Industrija, Kliješta
    Kliješta za BNC konektore
  • Industrija, Mjerači protoka tekućine, Pumpe i mjerači protika tekućine
    Digitalni mjerač protoka za AdBlue
    Pročitaj više
  • Fen za varenje plastike 1500W 380.00 KM
Novi proizvodi
  • PLC display Samkoon EA-070B - 7" 400.00 KM
  • Generator signala 0‑10 VDC/0‑20 mA 100.00 KM