PočetnaIndustrijaPneumatikaPneumatski cilindriOkrugli cilindriFESTO ESN-8-25-P-A
Industrija, Okrugli cilindri, Pneumatika, Pneumatski cilindri
FESTO ESN-8-25-P-A
Dostupnost:
1 na zalihi
Šifra Proizvoda: 7989
Lista želja
Usporedba
Tehnički podaci:
FESTO ESN-8-25-P-A
Navoj klipnjače: muški
Dimenzije:
Promjer klipa: 8 mm
Hod klipnjače: 25 mm
  • Alat, Industrija, Kliješta
    Kliješta za BNC konektore
    Alat, Industrija, Kliješta
    Kliješta za BNC konektore
    Usporedba
  • Industrija, Mjerači protoka tekućine, Pumpe i mjerači protika tekućine
    Digitalni mjerač protoka Ber 400
  • Industrija, Pumpe i mjerači protika tekućine, Pumpe za vodu
    Gardena Motorna pumpa 9000/3 Classic
    Mehanički mjerač protoka nafte
    Mehanički mjerač protoka nafte
  • Fen za varenje plastike 1500W 380.00 KM
Novi proizvodi
  • PLC display Samkoon EA-070B - 7" 400.00 KM
  • Generator signala 0‑10 VDC/0‑20 mA 100.00 KM