PočetnaIndustrijaPneumatikaPneumatski cilindriOkrugli cilindriFESTO ESN-8-25-P-A
Industrija, Okrugli cilindri, Pneumatika, Pneumatski cilindri
FESTO ESN-8-25-P-A
Dostupnost:
1 na zalihi
Šifra Proizvoda: 7989
Lista želja
Usporedba
Tehnički podaci:
FESTO ESN-8-25-P-A
Navoj klipnjače: muški
Dimenzije:
Promjer klipa: 8 mm
Hod klipnjače: 25 mm
    Usporedba
  • Industrija, Varenje plastike
    Leister TRIAC AT
    Industrija, Varenje plastike
    Leister TRIAC AT
  • Industrija, Magnetni ventil 1/2 zoll, Magnetni ventili za vodu, zrak i plin
    Magnetni ventil NC, 12 VDC, 1/2″
  • Industrija, Pumpe i mjerači protika tekućine, Pumpe za naftu
    Pumpa za naftu, 24 VDC
    Pumpa za naftu, 24 VDC
  • Fen za varenje plastike 1500W 380.00 KM
Novi proizvodi
  • PLC display Samkoon EA-070B - 7" 400.00 KM
  • Generator signala 0‑10 VDC/0‑20 mA 100.00 KM