Industrija, Kompaktni cilindri, Pneumatika, Pneumatski cilindri
Pneumatski cilindar FESTO ADVU-25-10-A-P-A-S6
Dostupnost:
Nema na zalihi
Tehnički podatci:
FESTO ADVU-25-10-A-P-A-S6
Navoj klipnjače: muški
Dimenzije:
Promjer klipa: 25 mm
Promjer klipnjače: 10 mm
Hod klipnjače: 10 mm
Pmax: 10 bara
Otporan na toplinu do 120 C
85.00 KM
Nema na zalihi
  • Specifikacije
  • Upit o proizvodu
Težina0.25 kg
Upit o proizvodu
Povezani proizvodi
  • Industrija, Pumpe i mjerači protika tekućine, Pumpe za naftu
    Pumpa za naftu, 24 VDC
    Pumpa za naftu, 24 VDC
    Usporedba
  • Industrija, Kabeli
    Licnati kabel 2 X 0,75 – 100 m
    Industrija, Kabeli
    Licnati kabel 2 X 0,75 – 100 m
  • Industrija, Mjerači protoka tekućine, Pumpe i mjerači protika tekućine
    Digitalni mjerač protoka za AdBlue
    Šifra Proizvoda: 3785
    Pročitaj više
  • Industrija, Varenje plastike
    Leister TRIAC AT
    Industrija, Varenje plastike
    Leister TRIAC AT
  • Fen za varenje plastike 1500W 380.00 KM
Novi proizvodi
  • PLC display Samkoon EA-070B - 7" 400.00 KM
  • Generator signala 0‑10 VDC/0‑20 mA 100.00 KM