Industrija, Kompaktni cilindri, Pneumatika, Pneumatski cilindri
Pneumatski cilindar FESTO ADVU-25-10-A-P-A-S6
Dostupnost:
Nema na zalihi
Tehnički podatci:
FESTO ADVU-25-10-A-P-A-S6
Navoj klipnjače: muški
Dimenzije:
Promjer klipa: 25 mm
Promjer klipnjače: 10 mm
Hod klipnjače: 10 mm
Pmax: 10 bara
Otporan na toplinu do 120 C
85.00 KM
Nema na zalihi
  • Specifikacije
  • Upit o proizvodu
Težina0.25 kg
Upit o proizvodu
Povezani proizvodi
  • Industrija, Pumpe i mjerači protika tekućine, Pumpe za naftu
    Pumpa za naftu, 24 VDC
    Pumpa za naftu, 24 VDC
  • Industrija, Magnetni ventil 1/2 zoll, Magnetni ventili za vodu, zrak i plin
    Magnetni ventil NC, 12 VDC, 1/2″
  • Fen za varenje plastike 1500W 380.00 KM
Novi proizvodi
  • PLC display Samkoon EA-070B - 7" 400.00 KM
  • Generator signala 0‑10 VDC/0‑20 mA 100.00 KM