PočetnaIndustrijaPneumatikaPneumatski cilindriCilindri sa vodiliciamaSMC ECXSM25-50
Cilindri sa vodiliciama, Industrija, Pneumatika, Pneumatski cilindri
SMC ECXSM25-50
Dostupnost:
1 na zalihi
Tehnički podatci:
SMC ECXSM25-50
Dimenzije:
Promjer klipa: 25 mm
Hod klipnjače: 50 mm
Pmax: 7 bara
    Usporedba
  • Industrija, Kabeli
    Licnati kabel 2 X 0,75 – 100 m
    Industrija, Kabeli
    Licnati kabel 2 X 0,75 – 100 m
  • Industrija, Mjerači protoka tekućine, Pumpe i mjerači protika tekućine
    Mehanički mjerač protoka nafte
    Mehanički mjerač protoka nafte
  • Industrija, Pneumatika, Priključci & brze spojnice
    Ste brzih spojki za kompresor
    Ste brzih spojki za kompresor
  • Fen za varenje plastike 1500W 380.00 KM
Novi proizvodi
  • PLC display Samkoon EA-070B - 7" 400.00 KM
  • Generator signala 0‑10 VDC/0‑20 mA 100.00 KM