PočetnaIndustrijaPneumatikaPneumatski cilindriOkrugli cilindriFESTO DSNU-20-60-PPV-A-S2, korišteno
Industrija, Okrugli cilindri, Pneumatika, Pneumatski cilindri
FESTO DSNU-20-60-PPV-A-S2, korišteno
Dostupnost:
1 na zalihi
Šifra Proizvoda: 8012
Lista želja
Usporedba
Tehnički podaci:
ISO CILINDAR
SERIJA DSNU
PROMJER KLIPA 20MM
HOD KLIPNJAČE: 60MM
ELASTIČNI PRSTENI/JASTUČIĆI NA OBA KRATA
1-10 BARA RADNI TLAK
DVOSTRUKO DJELUJUĆE
Stanje: korišteno
  • Upit o proizvodu
Upit o proizvodu
Povezani proizvodi
  • Industrija, Pumpe i mjerači protika tekućine, Pumpe za naftu
    Pumpa za gorivo, naftu 40 litara/min
    Diesel Power 600-2
    Tehnički podatci:
    Snaga: 600 Watt
    Napajanje: 230 VAC
    Max. dubina (Hmax.): 41m
    Max. protok (Qmax.): 2400 l/h
    Kliješta za krimpanje RJ45, RJ11, RJ 12
  • Fen za varenje plastike 1500W 380.00 KM
Novi proizvodi
  • PLC display Samkoon EA-070B - 7" 400.00 KM
  • Generator signala 0‑10 VDC/0‑20 mA 100.00 KM