PočetnaIndustrijaPneumatikaPneumatski cilindriOkrugli cilindriFESTO ESN-8-25-P-A
Vidi košaricu “Zidna pumpa za naftu 35 litara/min” je dodano u vašu košaricu.
Industrija, Okrugli cilindri, Pneumatika, Pneumatski cilindri
FESTO ESN-8-25-P-A
Dostupnost:
1 na zalihi
Šifra Proizvoda: 7989
Lista želja
Usporedba
Tehnički podaci:
FESTO ESN-8-25-P-A
Navoj klipnjače: muški
Dimenzije:
Promjer klipa: 8 mm
Hod klipnjače: 25 mm
  • Upit o proizvodu
Upit o proizvodu
Povezani proizvodi
  • Industrija, Varenje plastike
    Leister TRIAC AT
    Industrija, Varenje plastike
    Leister TRIAC AT
  • Industrija, Pneumatika, Priključci & brze spojnice
    Ste brzih spojki za kompresor
    Ste brzih spojki za kompresor
  • Fen za varenje plastike 1500W 380.00 KM
Novi proizvodi
  • PLC display Samkoon EA-070B - 7" 400.00 KM
  • Generator signala 0‑10 VDC/0‑20 mA 100.00 KM