PočetnaIndustrijaPneumatikaPneumatski cilindriCilindri sa vodiliciamaSMC ECXSM25-50
Vidi košaricu “Pumpa za naftu, 24 VDC” je dodano u vašu košaricu.
Cilindri sa vodiliciama, Industrija, Pneumatika, Pneumatski cilindri
SMC ECXSM25-50
Dostupnost:
1 na zalihi
Tehnički podatci:
SMC ECXSM25-50
Dimenzije:
Promjer klipa: 25 mm
Hod klipnjače: 50 mm
Pmax: 7 bara
  • Upit o proizvodu
Upit o proizvodu
Povezani proizvodi
  • Industrija, Mjerači protoka tekućine, Pumpe i mjerači protika tekućine
    Digitalni mjerač protoka za AdBlue
    Šifra Proizvoda: 3785
    155.00 KM
    Pročitaj više
  • Industrija, Magnetni ventil 1/2 zoll, Magnetni ventili za vodu, zrak i plin
    Magnetni ventil NC, 12 VDC, 1/2″
    Kliješta za BNC konektore
    Kliješta za BNC konektore
  • Fen za varenje plastike 1500W 380.00 KM
Novi proizvodi
  • PLC display Samkoon EA-070B - 7" 400.00 KM
  • Generator signala 0‑10 VDC/0‑20 mA 100.00 KM