PočetnaIndustrijaPneumatikaPneumatski cilindriCilindri sa vodiliciamaSMC ECXSM25-50
Vidi košaricu “Knipex kliješta 26 15 200” je dodano u vašu košaricu.
Cilindri sa vodiliciama, Industrija, Pneumatika, Pneumatski cilindri
SMC ECXSM25-50
Dostupnost:
1 na zalihi
Tehnički podatci:
SMC ECXSM25-50
Dimenzije:
Promjer klipa: 25 mm
Hod klipnjače: 50 mm
Pmax: 7 bara
    Usporedba
  • Industrija, Pumpe i mjerači protika tekućine, Pumpe za naftu
    Pumpa za naftu, 24 VDC
    Pumpa za naftu, 24 VDC
  • Industrija, Magnetni ventil 1/2 zoll, Magnetni ventili za vodu, zrak i plin
    Magnetni ventil NC, 12 VDC, 1/2″
  • Industrija, Kabeli
    Kabel za video nadzor RG59 2×0,75
    Industrija, Kabeli
  • Fen za varenje plastike 1500W 380.00 KM
Novi proizvodi
  • PLC display Samkoon EA-070B - 7" 400.00 KM
  • Generator signala 0‑10 VDC/0‑20 mA 100.00 KM