PočetnaIndustrijaPneumatikaPneumatski cilindriOkrugli cilindriFESTO DSNU-40-100-P-A
Industrija, Okrugli cilindri, Pneumatika, Pneumatski cilindri
FESTO DSNU-40-100-P-A
Dostupnost:
1 na zalihi
Tehnički podatci:
FESTO DSNU-40-100-P-A
Dimenzije:
Promjer klipa: 40 mm
Hod klipnjače: 100 mm
Pmax: 10 bara
90.00 KM
1 na zalihi
  • Specifikacije
  • Upit o proizvodu
Težina1 kg
    Kliješta za krimpanje RJ45, RJ11, RJ 12
  • Industrija, Mjerači protoka tekućine, Pumpe i mjerači protika tekućine
    Digitalni mjerač protoka za AdBlue
    Pročitaj više
  • Industrija, Kabeli
    Kabel za video nadzor RG59 2×0,75
    Industrija, Kabeli
  • Fen za varenje plastike 1500W 380.00 KM
Novi proizvodi
  • PLC display Samkoon EA-070B - 7" 400.00 KM
  • Generator signala 0‑10 VDC/0‑20 mA 100.00 KM