PočetnaIndustrijaPneumatikaPneumatski cilindriOkrugli cilindriFESTO DSBC-40-32-PPVA-N3, korišteno
Industrija, Okrugli cilindri, Pneumatika, Pneumatski cilindri
FESTO DSBC-40-32-PPVA-N3, korišteno
Dostupnost:
1 na zalihi
Šifra Proizvoda: 8042
Lista želja
Usporedba
Tehnički podaci:
FESTO DSBC-40-32-PPVA-N3
Navoj klipnjače: muški
Dimenzije:
Promjer klipa: 40 mm
Hod klipnjače: 32 mm
Pmax: 12 bara
Stanje: korišteno
    Kliješta za BNC konektore
    Kliješta za BNC konektore
  • Fen za varenje plastike 1500W 380.00 KM
Novi proizvodi
  • PLC display Samkoon EA-070B - 7" 400.00 KM
  • Generator signala 0‑10 VDC/0‑20 mA 100.00 KM